Trinion tel (1.0.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: view
fi: näkymä

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Example
fi: Esimerkki

en: Close
fi: Sulje

en: Duration
fi: Kesto

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
