Trinion tel (1.0.0) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Description
id: Deskripsi

en: view
id: tampilan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: All
id: Semua

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Example
id: Contoh

en: Close
id: Tutup

en: Duration
id: Durasi

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
