Trinion tel (1.0.0) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: Description
ja: 説明

en: view
ja: ビュー

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: All
ja: すべて

en: Inbox
ja: 受信トレイ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Example
ja: 例

en: Close
ja: 閉じる

en: Duration
ja: 期間

en: Phone number
ja: 電話番号

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Date/time
ja: 日付/時間

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
