Trinion tel (1.0.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: view
jv: tampilan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Example
jv: Contoné

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
