Trinion tel (1.0.0) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Inbox
kn: ಇನ್‍ಬಾಕ್ಸ್‍

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
