Trinion tel (1.0.0) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Description
nl: Beschrijving

en: view
nl: weergeven

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: All
nl: Alle

en: Inbox
nl: Postvak in

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Close
nl: Sluiten

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Date/time
nl: Datum/tijd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Call
nl: Bel
