Trinion tel (1.0.0) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: شرح

en: view
fa: مشاهده

en: Reset
fa: اعاده

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: تدوین

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: All
fa: همه

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Close
fa: بستن

en: Duration
fa: مدت

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: ‹
fa: ›

en: ›
fa: ‹

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
