Trinion tel (1.0.0) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: view
sq: shfaq

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
