Trinion tel (1.0.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: view
ta: நோக்குக

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
