Trinion tel (1.0.2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: view
am: ትይታ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር
