Trinion tel (1.0.2) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: view
cs: zobrazit

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: All
cs: Vše

en: Inbox
cs: Doručené zprávy

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Example
cs: Příklad

en: Duration
cs: Trvání

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
