Trinion tel (1.0.2) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Title
de: Titel

en: delete
de: Löschen

en: Actions
de: Aktionen

en: Description
de: Beschreibung

en: view
de: Ansicht

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Settings
de: Einstellungen

en: edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Default
de: Standard

en: All
de: Alle

en: Inbox
de: Posteingang

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Desc
de: Absteigend

en: Example
de: Beispiel

en: Duration
de: Dauer

en: Phone number
de: Telefonnummer

en: Sort by
de: Sortierung

en: Date/time
de: Datum/Zeit

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend
