Trinion tel (1.0.2) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: view
el: προβολή

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: All
el: Όλες

en: Inbox
el: Εισερχόμενα

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
