Trinion tel (1.0.2) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Description
hi: उल्लेख

en: view
hi: देखें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: All
hi: सभी

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Desc
hi: अवरोही

en: Example
hi: उदाहरण

en: Duration
hi: अवधि

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Date/time
hi: तारीख/समय

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
