Trinion tel (1.0.2) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: view
hu: megtekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: All
hu: Mind

en: Inbox
hu: Bejövő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Example
hu: Példa

en: Duration
hu: Időtartam

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Date/time
hu: Dátum/idő

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Call type
hu: Hívástípus
