Trinion tel (1.0.2) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Description
it: Descrizione

en: view
it: mostra

en: Reset
it: Ripristina

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: All
it: Tutti

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Desc
it: Disc

en: Example
it: Esempio

en: Duration
it: Durata

en: Phone number
it: Telefono

en: Sort by
it: Ordina per

en: Date/time
it: Data/ora

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
