Trinion tel (1.0.2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: view
mr: दाखवा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: Example
mr: उदाहरण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
