Trinion tel (1.0.2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: view
os: бакаст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
