Trinion tel (1.0.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
