Trinion tel (1.0.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: view
he: צפיה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: All
he: הכל

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Close
he: סגירה

en: Duration
he: משך

en: Phone number
he: מספר טלפון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Call
he: התקשר/י
