Trinion Books (1.0.2) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Number
ast: Númberu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Contact
ast: Contautu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Items
ast: Elementos

en: Code
ast: Códigu

en: Recipient
ast: Destinatariu
