Trinion Books (1.0.2) - en to el translation catalogue (58 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: On
el: Ανοικτό

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: File
el: Αρχείο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Number
el: Αριθμός

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Price
el: Tιμή

en: Customer
el: Πελάτης

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Invoices
el: Τιμολόγια

en: Code
el: Κωδικός

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Payments
el: Πληρωμές

en: SKU
el: Κωδικός

en: Credit Card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Units
el: Μονάδες

en: Cart
el: Καλάθι

en: Discount
el: Έκπτωση

en: Payment method
el: Τρόπος πληρωμής

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Cash
el: Μετρητά

en: Shipments
el: Αποστολές

en: VAT
el: ΦΠΑ

en: Total tax
el: Συνολικός ΦΠΑ

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Order number
el: Αριθμός παραγγελίας

en: Asc
el: Αύξ
