Trinion Books (1.0.2) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Item
eu: Elementua

en: Payer
eu: Ordainketaren jabea

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: File
eu: Fitxategi

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Items
eu: Elementuak

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Code
eu: Kodea

en: Recipient
eu: Hartzailea

en: Approved
eu: Onartuta

en: Document
eu: Dokumentua

en: Apply
eu: Ezarri

en: Organization
eu: Erakundea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Account
eu: Kontua

en: Receiver
eu: Jasotzailea

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
