Trinion Books (1.0.2) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: - All -
my: - အားလုံး -
