Trinion Books (1.0.2) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Item
ne: वस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Code
ne: कोड

en: Recipient
ne: प्रापक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Account
ne: खाता

en: « First
ne: « पहिलो
