Trinion Books (1.0.2) - en to oc translation catalogue (44 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Item
oc: Element

en: Description
oc: Descripcion

en: Currency
oc: Devisa

en: Action
oc: Accion

en: Quantity
oc: Quantitat

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Number
oc: Nombre

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Contact
oc: Contacte

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Comment
oc: Comentari

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Items
oc: Elements

en: State
oc: Estat

en: Code
oc: Còde

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Payment
oc: Pagament

en: Sort by
oc: Triar per

en: Paid
oc: Pagat

en: Approved
oc: Aprovat

en: Unit
oc: Unitat

en: Units
oc: Unitats

en: Cart
oc: Carta

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Account
oc: Compte

en: Organizations
oc: Organisations

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Exposed
oc: Expausat
