Trinion Books (1.0.2) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Account
se: konto
