Trinion Books (1.0.2) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Contact
sq: Kontakti

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Items
sq: Elementët

en: Code
sq: Kodi

en: Recipient
sq: Marrës

en: Account
sq: Profili
