Trinion Books (1.0.3) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Item
cs: Položka

en: Quantity
cs: Množství

en: On
cs: Zapnuto

en: Number
cs: Číslo

en: Name
cs: Jméno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Price
cs: Cena

en: Invoice
cs: Faktura

en: Invoices
cs: Faktury

en: Code
cs: Kód

en: Unit
cs: Jednotka

en: Coupon
cs: Kupón

en: Shipments
cs: Zásilky

en: Shipment
cs: Expedice

en: Order number
cs: Číslo objednávky
