Trinion Books (1.0.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: On
mr: वर

en: Number
mr: अंक

en: Name
mr: नाव

en: Off
mr: बंद

en: Price
mr: किंमत
