Trinion zadachnik (1.0.0) - en to es translation catalogue (41 entries)

en: Status
es: Estado

en: Private
es: Privado

en: Author
es: Autor

en: Subject
es: Asunto

en: Description
es: Descripción

en: Priority
es: Prioridad

en: Action
es: Acción

en: On
es: Activado

en: Projects
es: Proyectos

en: Project
es: Proyecto

en: File
es: Archivo

en: Reset
es: Restablecer

en: Number
es: Número

en: Category
es: Categoría

en: Settings
es: Configuración

en: Default
es: Por defecto

en: Icon
es: Icono

en: User
es: Usuario

en: Files
es: Archivos

en: Created
es: Creado

en: Off
es: Desactivado

en: Comment
es: Comentario

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Example
es: Ejemplo

en: Role
es: Rol

en: Task
es: Tarea

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Activity
es: Actividad

en: My
es: Mi(s)

en: New
es: Nuevo

en: Apply
es: Aplicar

en: Tasks
es: Tareas

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: today
es: hoy

en: Status icon
es: Icono de estado

en: Entity reference
es: Referencia de entidad

en: Task title
es: Título de la tarea
