Trinion zadachnik (1.0.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Status
is: Støða

en: Author
is: Høvundur

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Reset
is: Tómstilla

en: Category
is: Bólkur

en: Settings
is: Setingar

en: Default
is: Standard

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Comment
is: Viðmerking

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Role
is: Leiklutur
