Trinion zadachnik (1.0.0) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: User
ht: Itilizatè

en: Files
ht: Fichye

en: Off
ht: Fèmen

en: Comment
ht: Komantè

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
