Trinion zadachnik (1.0.0) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Private
kk: Жеке

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Reset
kk: Ысыру

en: Number
kk: Саны

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Comment
kk: Пікір

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
