Trinion zadachnik (1.0.0) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Private
oc: Privat

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Priority
oc: Prioritat

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: Projects
oc: Projèctes

en: Project
oc: Projèctes

en: File
oc: Fichièr

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Number
oc: Nombre

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: User
oc: Utilizaire

en: Files
oc: Fichièrs

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Off
oc: Desactivat

en: Comment
oc: Comentari

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Example
oc: Exemple

en: Role
oc: Ròtle

en: Sort by
oc: Triar per

en: Activity
oc: Activitat

en: New
oc: Novèl

en: Apply
oc: Aplicar

en: Tasks
oc: Prètzfaits

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
