Trinion zadachnik (1.0.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: File
si: ගොනුව

en: Number
si: අංකය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Tasks
si: කාර්ය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
