Trinion zadachnik (1.0.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Category
ta: வகை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
