Trinion zadachnik (1.0.0) - en to tr translation catalogue (39 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Private
tr: Özel

en: Author
tr: Yazar

en: Subject
tr: Konu

en: Description
tr: Açıklama

en: Priority
tr: Öncelik

en: Action
tr: Eylem

en: On
tr: Açık

en: Projects
tr: Projeler

en: Project
tr: Proje

en: File
tr: Dosya

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Number
tr: Sayı

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Icon
tr: Simge

en: User
tr: Kullanıcı

en: Files
tr: Dosyalar

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Off
tr: Kapalı

en: Comment
tr: Yorum

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: Example
tr: Örnek

en: Role
tr: Rol

en: Task
tr: Görev

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Activity
tr: Etkinlik

en: New
tr: Yeni

en: Apply
tr: Uygula

en: Tasks
tr: Görevler

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Entity reference
tr: Varlık referansı
