Trinion zadachnik (1.0.2) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Private
ca: Privat

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Priority
ca: Prioritat

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Projects
ca: Projectes

en: Project
ca: Projecte

en: File
ca: Fitxer

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Number
ca: Número

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: User
ca: Usuari

en: Files
ca: Fitxers

en: Created
ca: Creat

en: Off
ca: Inactiu

en: Comment
ca: Comentari

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Example
ca: Exemple

en: Role
ca: Rol

en: Task
ca: Tasca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Activity
ca: Activitat

en: New
ca: Nou

en: Apply
ca: Aplica

en: Tasks
ca: Tasques

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Entity reference
ca: Referència d'entitat
