Trinion zadachnik (1.0.2) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Action
el: Ενέργεια

en: On
el: Ανοικτό

en: File
el: Αρχείο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Number
el: Αριθμός

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: User
el: Χρήστης

en: Files
el: Αρχεία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Off
el: Κλειστό

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Role
el: Ρόλος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: New
el: Δημιουργία

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Tasks
el: Εργασίες

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Entity reference
el: Αναφορά οντότητας
