Trinion zadachnik (1.0.2) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Private
gl: Privado

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: Priority
gl: Prioridade

en: Action
gl: Acción

en: On
gl: Activo

en: File
gl: Ficheiro

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Number
gl: Número

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: User
gl: Usuario/a

en: Files
gl: Ficheiros

en: Created
gl: Creado

en: Off
gl: Desactivado

en: Comment
gl: Comentario

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Example
gl: Exemplo

en: Role
gl: Rol

en: Task
gl: Tarefa

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: My
gl: O meu

en: New
gl: Novo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Tasks
gl: Tarefas

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Status icon
gl: Icono de estado

en: Entity reference
gl: Referencia da entidade
