Trinion zadachnik (1.0.2) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: File
my: ဖိုင်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Example
my: ဥပမာ

en: Tasks
my: လုပ်ငန်းများ

en: - All -
my: - အားလုံး -
