Trinion zadachnik (1.0.2) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Private
nl: Privé

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Projects
nl: Projecten

en: File
nl: Bestand

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Number
nl: Getal

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Icon
nl: Pictogram

en: User
nl: Gebruiker

en: Files
nl: Bestanden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Off
nl: Uit

en: Related tasks
nl: Verwante taken

en: Comment
nl: Reactie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Role
nl: Rol

en: Task
nl: Taak

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Activity
nl: Activiteit

en: My
nl: Mijn

en: New
nl: Nieuwe

en: Apply
nl: Toepassen

en: Tasks
nl: Taken

en: My tasks
nl: Mijn taken

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Employee
nl: Werknemer

en: Status icon
nl: Statusicoon

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity reference
nl: Entiteitsreferentie

en: Task title
nl: Taaktitel

en: yesterday
nl: gisteren
