Trinion zadachnik (1.0.2) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Private
ro: Privat

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Description
ro: Descriere

en: Priority
ro: Prioritate

en: Action
ro: Acțiune

en: On
ro: Pornit

en: Projects
ro: Proiecte

en: Project
ro: Proiect

en: File
ro: Fișier

en: Reset
ro: Resetează

en: Number
ro: Număr

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Default
ro: Implicit

en: Icon
ro: Pictogramă

en: User
ro: Utilizator

en: Files
ro: Fișiere

en: Created
ro: Creat

en: Off
ro: Oprit

en: Comment
ro: Comentariu

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Example
ro: Exemplu

en: Role
ro: Rol

en: Task
ro: Sarcină

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Activity
ro: Activitate

en: New
ro: Nou

en: Apply
ro: Aplică

en: Tasks
ro: Sarcini

en: My tasks
ro: Sarcinile mele

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Entity reference
ro: Referință entitate

en: Task title
ro: Denumire sarcina
