Trinion zadachnik (1.0.2) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Number
sr: Број

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: User
sr: Корисник

en: Files
sr: Фајлови

en: Created
sr: Направљено

en: Comment
sr: Коментар

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по
