Trinion zadachnik (1.0.2) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Private
ug: شەخسىي

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Number
ug: سان

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Tasks
ug: ۋەزىپە

en: - All -
ug: ھەممىسى
