Trinion zadachnik (1.0.3) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Priority
no: Prioritet

en: Projects
no: Prosjekter

en: Project
no: Prosjekt

en: Number
no: Antall

en: Settings
no: Innstillinger

en: Promoted to front page
no: Vis på forsiden

en: Example
no: Eksempel

en: Task
no: Oppgave

en: Activity
no: Aktivitet

en: New
no: Ny

en: Tasks
no: Oppgaver
