Trinion zadachnik (1.0.4) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Activity
bo: བྱ་འགུལ

en: New
bo: གསར་བ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Tasks
bo: ལས་འགན

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
