Trinion zadachnik (1.0.4) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Action
sl: Akcija

en: File
sl: Datoteka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Number
sl: Številka

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Comment
sl: Komentar

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Tasks
sl: Opravila
