Trinion zadachnik (1.0.5) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Status
et: Olek

en: Private
et: Privaatne

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Priority
et: Tähtsus

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Projects
et: Projektid

en: Project
et: Projekt

en: File
et: Manus

en: Reset
et: Tühista

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: Created
et: Loodud

en: Off
et: Väljas

en: Comment
et: Kommentaar

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Role
et: Roll

en: Task
et: Ülesanne

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Activity
et: Tegevus

en: New
et: Uus

en: Apply
et: Rakenda

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Entity reference
et: Olemi viide
